18.79
20.35
22.93

...
Eğitim ve Teknoloji

SAMANDAĞ'A DOĞALGAZ MÜJDESİ

Samandağ'a doğalgaz kazandırılması için Yayman'ın öncü olduğunu belirten Özdemir, projenin ilçeye hayırlı olması temennilerini iletti. Başkan Özdemir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; AK Partimizin müjdeleri devam ediyor. 

Samandağ'ımıza Yeni Yıl Müjdesi.. Bir hayal daha gerçek oldu.. 

Samandağ AK Parti ilçe başkanı Semir Özdemir , AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman'ın Samandağ'a doğalgaz müjdesi verdiğini açıkladı. Samandağ'ımız yeni yıla, yeni bir müjdeyle girdi. AK Partimizin müjdeleri devam ediyor. Cumhurbaşkanımıza sonsuz teşekkür ederiz.. Uzun zamandır söylenen ve Samandağ halkının yıllardır dört gözle beklediği DOĞALGAZ, Çok Değerli Bakanımız Sayın Hüseyin Yayman'ın çalışmaları ve BOTAŞ ile yapılan görüşmeler sonucunda 2023 yılı yatırım programına alınmıştır. 

TEŞEKKÜRLER YAYMAN.. 

Samandağ ımıza yapılan her hizmette imzası olan Vekilimiz Sayın Hüseyin Yayman a teşekkürlerimizi sunarız. Marifet iltifata tabidir. Büyük eserler için bizde çok çok teşekkür ederiz. Taş üstüne taş koyandan Allah razı olsun.. Samandağ ımızın yeni hastanesi, çevre yolu, Fen lisesi ve Antakya ya bağlayan yolu ile birçok hizmetten sonra şimdi de doğalgaz geliyor.. YAPARSA AK PARTİ YAPAR.. Samandağ ın kaderini değiştirmeye devam ediyoruz. Senelerdir halkımızın rüyası olan hizmetler tek tek şehrimize geliyor. Durmak yok, Çalışmaya devam prensibiyle bizleri izlemeye devam edin. Cumhurbaşkanımıza, Enerji Bakanımıza, Vekilimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.. Daha yapılacak çok şey var..

İlgili Haberler